Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Narodziny gwiazdy!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Mamy nową gwiazdę!
W 766 odcinku Szkoły: Nowa uczennica wstydzi się, że bierze psychotropy, zostaje oskarżona o doping. Czy będzie musiała wyjawić wstydliwy sekret? Zobacz już dzisiaj o 15:30!

Nowa uczennica z licealnej 2d - Milena Dobek, cierpi na zaburzenia lękowe. Dziewczyna ukrywa swoją chorobę, bo boi się odrzucenia. Tymczasem koleżanka z klasy chce się na niej zemścić. Lena nie lubi Mileny od momentu, gdy ta pokonała ją w pojedynku na oczach koleżanek. Licealistka chce teraz wszystkich przekonać, że nowa uczennica jest na dopingu…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Liga międzyszkolna jest już nasza!