Szkoła: Żegnajcie imprezy, wyjścia i dyskoteki!
W 724 odcinku Szkoły: Ela jest nowa w szkole i chce zdobyć sympatię kolegów i koleżanek. W ramach przyjaźni zgadza się robić za nich zadania z matematyki. Czy to jest jeszcze przyjaźń?

Ela Tarczuk, która jest bardzo nieśmiała i trudno przychodzi jej nawiązywanie znajomości. Dziewczyna stresuje się pierwszym dniem w szkole, ale bardzo jej zależy by koleżanki z klasy ją polubiły. Jedna z uczennic, zagrożona z matematyki, pod pozorem przyjaźni chce ją wykorzystać do poprawienia swoich ocen. Udaje, że polubiła Elę, żeby ta odrabiała za nią zadania, a za jej plecami wyśmiewa ją.  Marysia ostrzega Elę przed fałszywą przyjaźnią, dziewczyna jednak nie chce jej słuchać.

Szkoła: Sorry, jestem zajęta - na zawsze!