Szkoła: Nie zrezygnuję z imprezy, żeby pilnować jakiegoś bachora!
Szkoła: Randka zamiast dentysty? No jasne!
W 717 odcinku Szkoły: Siedemnastolatka umawia się na randki, a swojego chłopaka wykorzystuje do opieki nad dzieckiem. Czy może być jeszcze lepiej? Sprawdź!

Klara Matuszak od niedawna chodzi z Wojtkiem Tomczakiem. Licealistka ma rocznego synka i chłopak chętnie jej pomaga w opiece nad dzieckiem.  Klara jest już znudzona byciem mamą i tęskni za beztroskim życiem nastolatki.  Razem z przyjaciółką idzie na dyskotekę, a następnego dnia flirtuje z Marcinem Bednarkiem, z którym się świetnie bawiła. Mimo to nie chce zerwać z Wojtkiem, bo ten chętnie zajmuje się jej synkiem…

Szkoła: Nie zrezygnuję z imprezy, żeby pilnować jakiegoś bachora!