Szkoła: Ty chyba ze mnie kpisz!
Szkoła: Jestem brzydulą!
W 736 odcinku Szkoły: Licealista uważany za ładniejszego od swojej dziewczyny oszpeca się dla niej. Czy ukochana doceni jego poświęcenie? Sprawdź, oglądając cały odcinek na player!

Maturzyści Seweryn Kruczek i Natalia Arciszewska są parą. Dziewczyna dowiaduje się, że uczniowie uważają ją za brzydszą od jej chłopaka. Robi z tego powodu awanturę Sewerynowi, który postanawia założyć brzydkie ubrania, aby poprawić humor Natalii.  Dziewczyna uważa jednak, że nastolatek z niej zakpił…

Szkoła: Ty chyba ze mnie kpisz!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Tak nie może być, on robi co chce!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Tak nie może być, on robi co chce!