Szkoła: Nie jestem gotowa, żeby pójść z nim do łóżka!
Szkoła: Dziewczynę zawsze można zmienić!
W 737 odcinku Szkoły: Lidka nie jest jeszcze gotowa by współżyć ze swoich chłopakiem Kacprem, który namawia ją do seksu. Czy jej chłopak zaakceptuje decyzję ukochanej?

Licealistka z drugiej klasy, Lidka Borucka, jest szczęśliwa w związku z Kacprem Duszyńskim. Chłopak bardzo ją  kocha i proponuje jej, żeby zaczęli uprawiać seks. Lidka nie jest jeszcze na to gotowa, ale przyjaciółka przekonuje ją, że Kacper nie będzie czekał i znajdzie sobie inną dziewczynę. Sytuację chce wykorzystać Lena Piekarczyk, której chłopak się podoba. Kiedy Lidka oskarża Kacpra o zdradę, dochodzi między nimi do awantury. By nie stracić chłopaka Lidka postanawia zgodzić się na seks…

Szkoła: Ja nie chce pójść z nim do łóżka!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!