Aktualności

Szkoła: Nie jestem gotowa, żeby pójść z nim do łóżka!
Szkoła: Dziewczynę zawsze można zmienić! 
W 737 odcinku Szkoły: Lidka nie jest jeszcze gotowa by współżyć ze swoich chłopakiem Kacprem, który namawia ją do seksu. Czy jej chłopak zaakceptuje decyzję ukochanej?

Licealistka z drugiej klasy, Lidka Borucka, jest szczęśliwa w związku z Kacprem Duszyńskim. Chłopak bardzo ją  kocha i proponuje jej, żeby zaczęli uprawiać seks. Lidka nie jest jeszcze na to gotowa, ale przyjaciółka przekonuje ją, że Kacper nie będzie czekał i znajdzie sobie inną dziewczynę. Sytuację chce wykorzystać Lena Piekarczyk, której chłopak się podoba. Kiedy Lidka oskarża Kacpra o zdradę, dochodzi między nimi do awantury. By nie stracić chłopaka Lidka postanawia zgodzić się na seks…

Szkoła: Ja nie chce pójść z nim do łóżka!
Szkoła: Ja nie chce pójść z nim do łóżka!

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!
Następny artykuł:

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!

tvnpix