Szkoła: Jak umrę, to będę Was nawiedzać!
Szkoła: Po śmierci, będę ich nawiedzać!
W 728 odcinku Szkoły: Uczennice rozwiązują w internecie test przepowiadający przyszłość. Jedna z nich dowiaduje się z niego, że umrze tego samego dnia. Czy nauczyciele zdążą przyjść z pomocą na czas?

Uczennice z 7c często rozwiązują quizy w internecie. Dziś znalazły test, który przepowiada przyszłość. Dziewczynki namówiły Alę Krajewską by również go wykonała. Przepowiedział on nastolatce śmierć za kilka godzin. Jej koleżanki są przerażone bo wierzą, ze przepowiednia się spełni. Dziewczyna jest przerażona i postanawia, że skoro ma umrzeć będzie robiła to, na co ma ochotę. Zachowanie uczennicy wzbudza niepokój nauczycielki.

Szkoła: Zostaw mnie wariatko!