Aktualności

Szkoła: Jak umrę, to będę Was nawiedzać!
Szkoła: Po śmierci, będę ich nawiedzać! 
W 728 odcinku Szkoły: Uczennice rozwiązują w internecie test przepowiadający przyszłość. Jedna z nich dowiaduje się z niego, że umrze tego samego dnia. Czy nauczyciele zdążą przyjść z pomocą na czas?

Uczennice z 7c często rozwiązują quizy w internecie. Dziś znalazły test, który przepowiada przyszłość. Dziewczynki namówiły Alę Krajewską by również go wykonała. Przepowiedział on nastolatce śmierć za kilka godzin. Jej koleżanki są przerażone bo wierzą, ze przepowiednia się spełni. Dziewczyna jest przerażona i postanawia, że skoro ma umrzeć będzie robiła to, na co ma ochotę. Zachowanie uczennicy wzbudza niepokój nauczycielki.

 

Szkoła: Zostaw mnie wariatko!
Szkoła: Zostaw mnie wariatko!

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Wybieraj! Albo ja, albo Twoja matka!
Następny artykuł:

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Wybieraj! Albo ja, albo Twoja matka!

tvnpix