Aktualności

Szkoła: Jak możesz pakować się w takie bagno?
Szkoła: Masz ostatnią szansę! 
W 735 odcinku Szkoły: Maturzysta przepracowuje się i ma dużo nauki, więc zażywa amfetaminę. Czy jest to dobry sposób by połączyć pracę ze szkołą? Sprawdź, oglądając odcinek na player!

Licealista Kuba Grzesiak dostaje coraz gorsze stopnie. Chłopak nie ma czasu na naukę, bo po lekcjach pracuje w kawiarni i dodatkowo projektuje strony internetowe na zlecenie. Andrzej Lesicki jest zaniepokojony sytuacja ucznia, który obiecuje nauczycielowi, że poprawi oceny. Jest jednak bardzo zmęczony i postanawia wziąć amfetaminę. Jego przyjaciel przyłapuje go na zażywaniu narkotyku i mówi o wszystkim nauczycielowi. Niespodziewanie Kuba słabnie na korytarzu…

Szkoła: Powinieneś za to dostać w mordę!
Szkoła: Powinieneś za to dostać w mordę!

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To wszystko jej wina!
Następny artykuł:

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To wszystko jej wina!

tvnpix