Szkoła: Jak możesz pakować się w takie bagno?
Szkoła: Masz ostatnią szansę!
W 735 odcinku Szkoły: Maturzysta przepracowuje się i ma dużo nauki, więc zażywa amfetaminę. Czy jest to dobry sposób by połączyć pracę ze szkołą? Sprawdź, oglądając odcinek na player!

Licealista Kuba Grzesiak dostaje coraz gorsze stopnie. Chłopak nie ma czasu na naukę, bo po lekcjach pracuje w kawiarni i dodatkowo projektuje strony internetowe na zlecenie. Andrzej Lesicki jest zaniepokojony sytuacja ucznia, który obiecuje nauczycielowi, że poprawi oceny. Jest jednak bardzo zmęczony i postanawia wziąć amfetaminę. Jego przyjaciel przyłapuje go na zażywaniu narkotyku i mówi o wszystkim nauczycielowi. Niespodziewanie Kuba słabnie na korytarzu…

Szkoła: Powinieneś za to dostać w mordę!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To wszystko jej wina!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To wszystko jej wina!