Aktualności

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Czy tak trudno powiedzieć "NIE"?
Szkoła: Ale nudziarz z tego gościa! 
Tylko w Szkole: Licealistka nie potrafi być asertywna. Umawia się jednocześnie z dwoma chłopakami, czy wyjdzie jej to na dobre? Odpowiedź w dzisiejszym odcinku!

 

SzkołaSzkoła

Licealistka Ola Dunin-Wysocka była na randce z chłopakiem, który jej się nie podoba. Dziewczyna jednak nie umie powiedzieć koledze, że nie jest nim zainteresowana. Jej przyjaciółka próbuje znaleźć jej nowego chłopaka. Oli nie podoba się ten pomysł, ale nie potrafi odmówić koleżance, która chce jej pomóc. Kiedy uczniowie dowiadują się, że Ola spotkała się z nimi oboma tego samego dnia, są wściekli. Wkrótce szkolny chuligan postanawia wykorzystać słabość Oli. Nieświadoma dziewczyna zgadza się z nim spotkać...

Szkoła: Gdzie dwóch się bije....
Szkoła: Gdzie dwóch się bije....

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Szkoła: Cała ta randka to jedna wielka ściema!
Następny artykuł:

Szkoła: Cała ta randka to jedna wielka ściema!

tvnpix