Szkoła: Poezja jako sposób na podryw?
Szkoła: Pójdziemy na kolację, taką prawdziwą! Nie na kebsa!
W 756 odcinku Szkoły: Maturzysta Michał Rojewicz czyta książki dla dziewczyny myśląc, że dzięki temu ją poderwie. Czy jego plan się powiedzie? Zobacz cały odcinek na player!

Michał Rojewicz z maturalnej 3 c chce się umówić z Ariadną Bielską, w której od dawna się podkochuje. Dziewczyna odrzuca jednak jego propozycję randki. Uważa, że do sobie nie pasują i nie mają o czym rozmawiać. Żeby zrobić wrażenie na nastolatce Michał chce przeczytać książkę, jednak szybko się nudzi. Postanawia więc, że zaimponuje jej znajomością poezji. Z zaskoczeniem odkrywa, że wiersze bardzo mu się podobają…

Szkoła: Poezja, to dobre na podryw!