Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Mogę u Ciebie zamieszkać?
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Jak mam jej powiedzieć o jedynce?
W 756 odcinku Szkoły: Tosia Bujak z liceum ma trudną sytuację w domu. Mama dziewczyny znęca się nad nią. Czy uda się pomóc Tosi? Zobacz odcinek już o 15:30!

Tosia Bujak z licealnej 1 c jest załamana, bo dostała jedynkę z chemii. Uczennica martwi się, jak na informację o złej ocenie zareaguje jej mama. Kobieta znęca się nad córką, jednak dziewczyna boi się komukolwiek o tym powiedzieć i poprosić o pomoc. Zachowanie uczennicy zwraca uwagę Alicji Stańko. Wkrótce przyjaciółki dziewczyny odkrywają prawdę i postanawiają jej pomóc…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Mogę u Ciebie zamieszkać?