Szkoła: Bycie zwierzęcym inspektorem to poważna sprawa!
Szkoła: Najważniejsze, to mieć pasję!
W 761 odcinku Szkoły: Licealistki chcą zostać specjalistkami do spraw ochrony zwierząt. Czy uda im się uratować zwierzaki z nielegalnej hodowli? Zobacz cały odcinek na player!

Licealistki Lidka i Amelia chcą zostać inspektorkami ds. ochrony zwierząt. Dziewczyny dowiadują się o pseudohodowli psów, którą prowadzi ojciec ich koleżanki z klasy. Mimo, że nie mają uprawnień, chcą ratować zwierzęta. Koleżanka licealistek nie ma pojęcia, czym zajmuje się jej ojciec. Dzwoni do niego, a mężczyzna postanawia przyjechać do szkoły.

Szkoła: Bycie zwierzęcym inspektorem zobowiązuje!