Szkoła: Czy Ala ulegnie czarowi Wojtka?
Szkoła: Kochanie, dla Ciebie wszystko!
W 753 odcinku Szkoły: Maturzystka zakochała się w dojrzałym mężczyźnie i wierzy, że ten zostawi dla niej rodzinę. Zobacz na player jak potoczyła się historia Ali!

Maturzystka Ala Majer zakochała się w żonatym mężczyźnie. Chce się wyprowadzić od przyjaciółki, u której mieszka odkąd uwolniła się od toksycznej matki, i zamieszkać w mieszkaniu, które ten obiecał dla niej wynająć. Dziewczyna ślepo wierzy, ze ukochany zostawi dla niej rodzinę. Koleżanka nie wierzy w dobre intencje mężczyzny, ale nie jest w stanie wpłynąć na Alę...

Szkoła: Nie możesz się wyprowadzić!