Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Czy da się wmówić komuś ciążę?
Szkoła PRZED EMISJĄ w TV: Nieważne, kto będzie ojcem, najważniejsze żeby dziecko było zdrowe!
W 760 odcinku Szkoły: Licealistka chce się zemścić na młodszej siostrze; 13-latka wierzy, że jest ciężko chora. Czy prawda wyjdzie na jaw? Zobacz już o 15:30!

Maturzystka Zuza Gajewska, po tym jak młodsza siostra kolejny raz donosi na nią matce, postanawia się zemścić. Tak manipuluje Basią, by zrobiła test ciążowy i podrzuca jej test z dodatnim wynikiem. Trzynastolatka jest przerażona, bo nigdy nie uprawiała seksu. Myśli że została zgwałcona lub ma nowotwór…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Pozytywny test ciążowy nie zawsze oznacza, że jesteś w ciąży!