Szkoła: Nikt, nie będzie mi mówił co mam robić!
Szkoła: Muszę wiedzieć, gdzie jest moja córka!
W 750 odcinku Szkoły: Uczennica ucieka z domu, bo nie chce, żeby starsza siostra ją kontrolowała. Czy to na pewno dobry plan, na wymknięcie się rodzinie? Sprawdź na player!

Uczennica liceum, Maja Skrzyńska, obiecuje mamie, że będzie się opiekować młodszą siostrą podczas jej nieobecności. Gdy Nina dostaje jedynkę z geografii, Maja jest dla siostry bardzo ostra i zabrania jej spotkać się ze znajomymi. Dziewczynie nie podoba się, że siostra ją kontroluje i żeby dać jej nauczkę, postanawia nie wracać na noc do domu.

Szkoła: O co ta cała afera?