Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Robię to dla Twojego dobra!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Jak mam sprawić, żeby on się odczepił?
W 773 odcinku Szkoły: Maturzystka przyjmuje prezent od 40-latka poznanego w barze, mężczyzna chce wykorzystać dziewczynę. Czy Karolinie uda się w porę zrozumieć swój błąd?

Maturzystka Karolina Grabiec poznała w barze 40-latka. Mężczyzna zaczyna dzwonić do dziewczyny, a gdy ta godzi się na spotkanie, obdarowuje ją kosztownym prezentem. Przyjaciółka uczennicy obawia się, że mężczyzna będzie chciał wykorzystać nastolatkę. W trosce o nią mówi jej chłopakowi prawdę. Wściekły Darek zrywa z Karoliną…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Robię to dla Twojego dobra!