Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ale energia!
W 737 odcinku Szkoły: Licealistka jest zazdrosna o nową wuefistkę i oczernia nauczycielkę w internecie. Czy nauczyciele dojdą do tego kto pisał obraźliwe teksty?

Monice  Górzyńskiej z licealnej klasy 3c bardzo zależy na randce z Fabianem Jackiewiczem. Jest zachwycona, kiedy chłopak zgadza się z nią umówić. Tymczasem w szkole pojawia się nowa nauczycielka wf-u, która wzbudza zainteresowanie Fabiana i jego kolegów.  Chłopak postanawia ją poderwać i odwołuje spotkanie z Moniką. Dziewczyna jest zła i chce pozbyć się nauczycielki ze szkoły.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Ja tego nie napisałem!

Szkoła: Ty chyba ze mnie kpisz!

Szkoła: Ty chyba ze mnie kpisz!