Szkoła: Musisz zmienić dziewczynę, ona jest dziwna!
Szkoła: Zmień dziewczynę, ona jest dziwna!
W 754 odcinku Szkoły: Licealistka chce mieć chłopaka na wyłączność i próbuje skłócić go z kolegami. Czy jej plan się powiedzie? Zobacz cały odcinek na player!

Licealista Paweł Dudziak spotyka się od pewnego czasu z Sarą Ziębińską. Dziewczyna jest zaborcza i chce, żeby chłopak spędzał z nią cały swój wolny czas. Z tego powodu Paweł prawie w ogóle nie widuje się ze znajomymi. Kiedy chce iść na urodziny kolegi, dziewczyna mu nie pozwala. Sara chce mieć Pawła tylko dla siebie i zamierza zniszczyć jego znajomość z kolegami. Postanawia wmówić swojemu chłopakowi, że jeden z jego kumpli podrywa ją…

Szkoła: Muszę ich skłócić!