Szkoła: Nikt, nie będzie mnie zdradzał!
Szkoła: Dla nowej kierownicy, zrobię wszystko!
W 760 odcinku Szkoły: Licealista za pieniądze udaje chłopaka innej dziewczyny. Co na to dziewczyna Jurka, Zosia? Zobacz cały odcinek na player!

Jurek Kolski z licealnej 2b koniecznie chce kupić kierownicę do gier komputerowych. Brakuje mu pieniędzy, więc postanawia zarobić je udając chłopaka Leny Piekarczyk. Zosia, dziewczyna Jurka, jest oburzona. Chłopak nie chce zrezygnować z tego pomysłu, więc Zosia postanawia dać mu nauczkę. Umawia się z Natanem, by wzbudzić w Jurku zazdrość.

Szkoła: Nikt nie będzie mnie zdradzał!