Szkoła: A mógł być to początek pięknej przyjaźni!
Szkoła: To co z tymi Alpami?
W 766 odcinku Szkoły: Licealista przespał się z przyjaciółką swojej dziewczyny. Czy uda mu się to ukryć przed Natalią? Zobacz, pełen odcinek na player.pl!

Mateusz Bystrowski z 3a przychodzi do szkoły po kilku dniach choroby. Okazuje się, że do liceum zaczęła chodzić uczennica, z którą chłopak przespał się na obozie żeglarskim. Licealista boi się, że jego dziewczyna dowie się o zdradzie. Mateusz przekonuje Luizę, żeby nie mówiła Natalii prawdy, ale ta dowiaduje się, że Mateusz i Luiza znali się wcześniej.

Szkoła: Dzióbku, masz gorszy dzień?