Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Kto kupił prezent dla Pani Turczyn?
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Kto pamiętał o urodzinach Pani Turczyn?
W 755 odcinku Szkoły: Zakochany w Turczyn licealista daje jej w tajemnicy prezent urodzinowy, inny uczeń podszywa się pod niego. Czy prawda wyjdzie na jaw? Oglądajcie już dzisiaj o 15:30!

Michał Matusiak z 1b liceum jest zakochany w nauczycielce, Annie Turczyn. Chłopak, w tajemnicy podrzuca jej prezent urodzinowy. Anglistka jest przekonana, że to klasa złożyła się dla niej na dzieło Szekspira w oryginale. Nieśmiały licealista woli się nie ujawniać. Nauczycielka znajduje ukryty w książce list miłosny i chce poznać autora, ale uczeń wstydzi się ujawnić.  Korzysta z tego Tymon Guzwoicz, który oszukuje anglistkę, żeby poprawić sobie oceny.

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Komu mam podziękować za prezent?