Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Musimy poważnie porozmawiać!
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Nie ważne, że nie chcesz, pomogę Ci!
W 761 odcinku Szkoły: Licealista zakochuje się w koleżance z klasy, a kiedy ona nie odwzajemnia jego uczuć, staje się agresywny. Czy Zosi uda się wybrnąć z sytuacji? Zobaczcie już o 15:30 na TVN!

Licealista Adrian Pacześ zakochał się w Zosi ale ona nie chce z nim chodzić. Mimo to, chłopak zamierza zdobyć dziewczynę. Zachowuje się jednak bardzo nachalnie.  Zosia postanawia udawać, że ma chłopaka, bo liczy, że wtedy Adrian da jej spokój. Uczeń jednak nie zamierza odpuścić. Nie dociera do niego, że Zosia go nie chce…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Musimy poważnie porozmawiać!