Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Przyjaźń, czy kochanie?
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Przyjaciółka czy dziewczyna?
W 770 odcinku Szkoły: Licealista okłamuje przyjaciółkę, bo boi się jej powiedzieć, że chce spędzić weekend ze swoją dziewczyną. Czy kłamstwo wyjdzie na jaw? Zobacz cały odcinek o 15:30!

Uczeń liceum Paweł Jankowski planuje wyjechać na weekend ze swoją dziewczyną Patrycją. Okazuje się, że w tym samym czasie jego przyjaciółka Marika Wroniecka załatwiła im udział w warsztatach tanecznych. Chłopak boi się powiedzieć Marice prawdę i kłamie, że ma kontuzjowaną rękę. Musi też udawać przed swoją dziewczyną. Czy oszustwo Pawła wyjdzie na jaw?

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: To tylko drobna kontuzja!