Szkoła: Tego nikt się nie spodziewał!
W 757 odcinku Szkoły: Licealista za wszelką cenę chce poprawić oceny z fizyki. Pomaga mu w tym klasowa prymuska. Czy może wyniknąć z tego coś więcej? Zobacz cały odcinek na player!

Licealista Janek Lis bardzo chce poprawić oceny z fizyki. Chłopak jednak ma problem, żeby zrozumieć przerabiane na lekcji tematy. Paulina Rydlewicz chce pomóc koledze w nauce. Między uczniami dochodzi do sprzeczki. Janek chce się odegrać na koleżance i rysuje jej karykaturę. Rysunek bardzo podoba się uczniom, a Paulina nie czuje się urażona…

Szkoła: Tego nikt się nie spodziewał!