Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Tak nie może być, on robi co chce!
Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Kompletnie mu odbiło!
W 736 odcinku Szkoły: Licealista Marek jest bity przez ojca. Nie może poradzić sobie z gniewem i wyładowuje się na rówieśnikach. Czy nauczyciele staną na wysokości zadania i pomogą chłopakowi?

Licealista z klasy 3a, Marek Dubiel, zachowuje się agresywnie. Uczniowie mają tego dość i chcą doprowadzić do wyrzucenia go ze szkoły. Tomasz Dudziak dowiaduje się, że chłopak jest bity przez ojca. Uczniowie poznają sekret Marka. Chłopak jest przekonany o tym, że to nauczyciel wuefu zdradził jego tajemnicę…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: On robi co chce!