Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Będę bogaty!
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Niedługo będę bogaty!
W 750 odcinku Szkoły: Licealista dostaje spadek po pradziadku. Koleżanka chce go poderwać, bo liczy, że chłopak będzie bogaty. Co odziedziczy Janek? Sprawdź, już dzisiaj o 15:30!

Licealista Janek Maciołek jest szczęśliwy bo pradziadek przepisał mu spadek. Tego dnia chłopak ma się dowiedzieć co odziedziczył. Jest bardzo podekscytowany i chwali się tym kolegom. Jedna z koleżanek postanawia go poderwać. Dziewczyna liczy, że Janek odziedziczy spory majątek i będzie bogaty. Przyjaciele licealisty też chcą go wykorzystać. Wkrótce okazuje się, co odziedziczył chłopak…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Od historii jeszcze nikt się nie wzbogacił!