Szkoła: Nie chcę wrócić do domu dziecka!
Szkoła: Co nas nie zabije, to nas wzmocni!
W 752 odcinku Szkoły: Adoptowany siódmoklasista boi się, że w razie kłopotów w szkole wróci do domu dziecka. Czy uda mu się uniknąć kłopotów? Sprawdź! Cały odcinek już na player!

Nowy uczeń szkoły, Michał Duńczyk, został niedawno adoptowany. Chłopak unika kłopotów, bojąc się, że mama będzie chciała oddać go do domu dziecka. Przez przypadek wdaje się w bójkę z kolegą z klasy. Żeby Oliwier nie poskarżył się nauczycielce, odrabia za niego zadania domowe. Teresa Kremer orientuje się w oszustwie. Tymczasem Oliwier oskarża Michała o pobicie kolegi.

Szkoła: Kremerowa musi nam uwierzyć!