Szkoła: Żeby zdobyć dziewczynę trzeba się mocno napocić!
Szkoła
W 715 odcinku Szkoły: Kajtek Paczyński chce się umówić z koleżanką na randkę, ma jednak pewien wstydliwy problem... Czy parze uda się przezwyciężyć trudności? Oglądajcie pełny odcinek na player!

Szkoła

Kajtek Paczyński z 8b umawia się z Nadią Stachurą, żeby pouczyć się francuskiego. Uczeń chce wykorzystać okazję, żeby poderwać koleżankę, która bardzo mu się podoba. Jednocześnie dziewczyną jest zainteresowany Eryk Soliński. Chłopak jest wściekły na Kajtka i chce, żeby ten zostawił Nadię w spokoju. Postanawia go upokorzyć, wie, że nastolatek ma problem z nadmierna potliwością.