Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Czy brak pieniędzy jest powodem do wstydu?

Szkoła PRZED PREMIERĄ W TV: Francuski język, łatwy język!
W 772 odcinku Szkoły: Nowa uczennica chce zaimponować koleżankom bogactwem, choć od rozwodu rodziców jej sytuacja materialna bardzo się pogorszyła. Czy uda jej się wybrnąć z kłamstwa?

Nowa ósmoklasistka Jadzia Bader chce zaimponować rówieśnikom w nowej szkole. Dziewczyna chwali się bogactwem, choć tak naprawdę po rozwodzie jej mama ma problemy finansowe. Kobieta nie jest w stanie opłacić córce wyjazdu klasowego do Paryża. Rozmowę uczennicy z mamą podsłuchuje Dominika i w tajemnicy mówi przyjaciółce, że Jadzia jest biedna. Wkrótce wszyscy się o tym dowiadują…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Wstydzę się, że nie mamy kasy!