Szkoła: Czy podryw na inteligencję ma szanse się udać?
Szkoła: Nie chciałem skrzywdzić Matyldy!
W 771 odcinku Szkoły: Licealistce podoba się zdolny kolega, jednak uważa, że nie ma szans u chłopaka, bo nie jest tak mądra jak on. Czy uda jej się poderwać chłopaka? Zobacz cały odcinek na player.pl!

Licealistka Matylda Czyżewska ma przygotować na biologię projekt razem z Remikiem, który jest bardzo zdolny. Dziewczyna jest zauroczona chłopakiem, ale wmówiła sobie, że ten ciągle naśmiewa się z jej niewiedzy.  Jej przyjaciółka mówi o tym koledze. Remik jest zaskoczony, bo Matylda również mu się podoba i nigdy nie próbował z niej szydzić.

Szkoła: Czy podryw na inteligencję działa?