Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Po co komu ta koszykówka? Tylko się spociłam i paznokieć złamałam!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Granie w kosza mega mnie kręci!
W 762 odcinku Szkoły: Nowa licealistka udaje koszykarkę, żeby zbliżyć się do zawodnika ze szkolnej drużyny. Czy jej plan się powiedzie? Oglądajcie już dzisiaj o 15:30!

Lidka Adamczyk z 1e liceum zakochała się w chłopaku ze szkolnej drużyny koszykówki. Żeby zrobić na Leonie wrażenie, wymyśla, że w poprzedniej szkole grała w reprezentacji. Tak naprawdę uczennica nie umie i nie lubi grać w kosza. Jej koleżanka z klasy domyśla się, że Lidka kłamie i wyzywa ją na pojedynek.  Czy zdemaskuje dziewczynę?

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Muszę olśnić Leona!