Szkoła: Życie składa się z wyborów!
Szkoła: Tata zawsze wie najlepiej!
W 769 odcinku Szkoły: Maturzysta ma rozpieszczoną dziewczynę, która zabrania mu spotkań z przyjacielem. Kogo wybierze, dziewczynę czy przyjaciela? Zobacz cały odcinek na player.pl!

Maturzysta Kuba Grzesiak spotyka się z Dianą Wilkosz, która jest rozpieszczana przez ojca. Chłopak jest tak bardzo zakochany w dziewczynie, że spełnia każdą jej zachciankę. Nastolatka nie lubi najlepszego przyjaciela Kuby i nie życzy sobie, by ten się z nim spotykał. Fabian nie może uwierzyć, że Kuba zgodził się spełnić życzenie dziewczyny.

Szkoła: Takich jak Ty mogę mieć na pęczki!