Szkoła PRZED EMISJĄ w TV: Nieważne, kto będzie ojcem, najważniejsze żeby dziecko było zdrowe!

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Artur nie może okazać się tatą!
W 759 odcinku Szkoły: Maturzysta związał się z dziewczyną mimo, że nie wiadomo czy jest ojcem jej dziecka. Czy uczucie przetrwa mimo niepewności?

Maturzystka Hania Sobczyk jest w ciąży. Jej były chłopak, Franek Lis wybaczył jej zdradę i para jest razem, choć nadal nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. Artur Gliniecki, z którym Hania zdradziła Franka, do tej pory unikał dziewczyny. Teraz zmienił zdanie i chce zbliżyć się do niej. Dziewczyna gubi się w swoich uczuciach...