Szkoła: Infulencer z kredytem, to nie brzmi dumnie!
Szkoła: Influencerka z kredytem?
W 751 odcinku Szkoły: Licealistka marzy o karierze infuencerki, kupuje drogie rzeczy za pożyczone z banku pieniądze. Do czego jest gotowa się posunąć by spłacić kredyt? Zobacz pełny odcinek na player!

Kinga Dąbrowska z licealnej klasy 2c marzy o karierze influencerki. Założyła internetowe konto, na które wrzuca zdjęcia w drogich stylizacjach. Koleżankom mówi, że dostaje je od sponsorów, ale tak naprawdę kupuje je za pieniądze, które pożyczyła w banku. Nie jest w stanie oddać długu, dlatego sprawą teraz zajmie się komornik. Zdesperowana dziewczyna postanawia ukraść szkolny komputer…

Szkoła: Chciałam zarobić na kredyt!