Szkoła: Myślałam, że są moimi przyjaciółkami!
W 764 odcinku Szkoły: Ósmoklasistka zostaje odrzucona przez przyjaciółki, które nie wierzą, że jej mama jest ciężko chora. Zobacz cały odcinek na player.pl!

Ósmoklasistka Marta Mus powiedziała swoim przyjaciółkom, że jej mamę czeka operacja. Liczy na ich wsparcie, jednak nastolatki jej nie wierzą. Marta w przeszłości wielokrotnie je okłamywała, więc przyjaciółki odsuwają się od niej. Rozklejają plakaty, by ostrzec uczniów, że Marcie nie można wierzyć. Załamana nastolatka próbuje uciec ze szkoły…

Szkoła: Myślałam, że są moimi przyjaciółkami!