Szkoła: Z każdego uzależnienia da się wyjść!
Szkoła: Leki przeciwbólowe są dla mięczaków!
W 772 odcinku Szkoły: Licealistka pod wpływem chłopaka uzależniła się od środków przeciwbólowych. Po rozmowie z siostrą postanawia rzucić nałóg. Czy uda jej się wyjść zwycięsko? Zobacz cały odcinek na player.pl!

Tymczasem Zosia Szot pod wpływem siostry chce zerwać z uzależnieniem od leków przeciwbólowych. Oddaje Klaudii ostatnie tabletki, jednak chłopak Zosi, Albert, wykrada je. Zosia chce odzyskać tabletki, ale jej chłopak nie zamierza  ich oddać, mimo, że dziewczyna straszy go zerwaniem. Sam jest narkomanem i nie chce skończyć z nałogiem.

Szkoła: Czy można wyjść z uzależnienia od leków?