Szkoła: Tyle podobieństw? To nie może być przypadek!
Szkoła: No prawie jak siostry!
W 759 odcinku Szkoły: Licealistka odkrywa, że nowa uczennica jest jej przyrodnią siostrą; dziewczyny zaczynają się nienawidzić. Czy uda im się ponownie zaprzyjaźnić? Zobacz cały odcinek na player!

Do klasy 1 a liceum dołącza Ewa Kurowska. Dziewczyna przeprowadziła się z mamą z Tarnowa. Uczennice z jej klasy są zaskoczone bo Ewa jest bardzo podobna do koleżanki z ich klasy Heli Jakubiak. Przyjaciele namawiają dziewczyny by sprawdziły, czy nie są przyrodnimi siostrami, zwłaszcza że Ewa nie zna swojego ojca. Kiedy okazuje się, że faktycznie Ewa jest przyrodnią siostrą Heli, ta robi wszystko by pozbyć się niechcianej siostry ze szkoły…

Szkoła: Ona musi odejść!