Szkoła: To wszystko przez Kłosek!
Szkoła: Algorytm, co to takiego?
W 768 odcinku Szkoły: Dwie uczennice rywalizują o tego samego ucznia, niezapowiedziana kartkówka z informatyki powodem hejtu na dziewczynie. Zobacz pełen odcinek na player!

Norbertowi Wojtysiakowi z 7c podoba się Kinga Walczak. Dziewczyna też jest zauroczona rówieśnikiem, jednam ma konkurencję. Wiktoria też chciałaby poderwać chłopka i zostać jego dziewczyną. Wykorzystuje to, że klasa jest zła na Kingę, że przez nią miała kartkówkę z informatyki. Chce, by wszyscy, w tym Norbert odwrócili się od dziewczyny. Jej plan działa, chłopak jest wściekły na uczennicę, bo dostał złą ocenę  z kartkówki.

Szkoła: Wszystko przez Kłosek!