Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Czy Mateusz ma powody do zazdrości?
Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Gracie świetnego rocka!
W 752 odcinku Szkoły: Chłopak licealistki jest zazdrosny o jej przyjaciela. Czy ma ku temu powody? Odpowiedź znajdziesz w odcinku o 15:30!

Licealistka Sabina Matysiak przyjaźni się z Piotrkiem Siudą. Jej chłopak jest zazdrosny i nie chce żeby dziewczyna spędzała czas z przyjacielem. Sabina ukrywa przed Mateuszem, że zgodziła się, by Piotrek zrobił próbę swojego zespołu rockowego u niej w domu. Mateusz jest wściekły, kiedy odkrywa, że go oszukała i żąda by Sabina zerwała przyjaźń z Piotrkiem…

Szkoła PRZED EMISJĄ W TV: Co jest między Piotrkiem i Sabiną?