Szkoła: Dzień bez grania na konsoli, dniem straconym!
Szkoła: Level sam się nie wbije!
W 762 odcinku Szkoły: Uczeń jest zazdrosny, że jego dziewczyna gra lepiej od niego na konsoli. Niszczy jej konsolę w czasie kłótni, czy ona mu wybaczy? Zobacz odcinek na player!

Krzysiek Milan z 7c jest w związku z dziewczyną, która lubi grać w gry na konsoli. Imponuje to kolegom Krzyśka. Jemu natomiast nie podoba się, że dziewczyna ciągle go ogrywa. Uczeń wymyśla dzień bez konsoli. Marysia godzi się, bo nie chce się kłócić z chłopakiem. Nie może się jednak doczekać, kiedy wypróbuje swoją nową konsolę… Jej chłopak chce jej w tym przeszkodzić.

Szkoła: Dzień bez grania, dniem straconym!