Szkoła przed emisją nowego sezonu: Czy wyjazd to dobry pomysł?

Szkoła: Przed premierą nowego sezonu! Czy wyjazd to dobry pomysł?

Gimnazjalista Mateusz Kwiatkowski i jego starszy brat Karol są wychowywani przez agresywnego ojca alkoholika. Mężczyzna bije synów. Karol postanawia uciec z domu i nakłania młodszego brata do wyjazdu do pracy zagranicę. Dziewczyna Mateusza boi się, że pośrednik, który zaproponował im wyjazd do Hamburga jest niebezpiecznym bandytą… Czy uczennica ma rację?

SzkołaSzkoła