Aktualności

Nowy sezon "Szkoły"! Co nas czeka?
Będzie wybuchowo! 
„Szkoła” to miejsce, w którym widzowie od lat spotykają się z dylematami, troskami, przyjaźniami, pierwszymi miłościami i bolesnymi rozstaniami nastolatków. Trudny okres dorastania to czas poważnych zmian oraz poszukiwania własnej drogi. Co spotka gimnazjalistów i licealistów w nadchodzącym sezonie? Kłamstwa, nieodpowiednie związki czy alkohol to tylko niektóre problemy, z jakimi zetkną się bohaterowie oraz nauczyciele „Szkoły”.
Zapraszamy na nowy sezon! Nauczyciele gotowi!
Zapraszamy na nowy sezon! Nauczyciele gotowi!

W wiosennych odcinkach jednego z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych zobaczymy kolejne perypetie nastolatków. Leszek Kraiński z licealnej 3d za wszelką cenę postanowi zostać dziennikarzem. Aby zrealizować swoje marzenia, nastolatek założy portal o życiu szkoły. Jeden                            z opublikowanych tekstów będzie dotyczył prostytuujących się uczennic. Niestety, do zmyślonego artykułu Leszek dołączy zdjęcie swojej koleżanki, Kasi, powodując duże problemy w życiu nastolatki. Czy uda się wyjaśnić sytuację? Jakie będą jej konsekwencje?

Będzie "śmiertelnie" poważnie...
Będzie "śmiertelnie" poważnie...

Duże kłopoty czekają maturzystkę Martę Dobrowolską. Mimo młodego wieku dziewczyna nie stroni od alkoholu. Po jednej z domówek nastolatka wsiądzie za kierownicę. To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mocno zaważy na jej życiu…

Nie będzie lekko!:)
Nie będzie lekko!:)

Nowy sezon to także skomplikowane i emocjonalne historie miłosne. Jedną z ich bohaterek będzie gimnazjalistka, Weronika Grabecka. Nastolatka zakocha się w strażaku, który będzie przeprowadzał szkolenie przeciwpożarowe dla uczniów. Weronika stara się namówić mężczyznę na spotkanie, niestety bezskutecznie. Zakochana dziewczyna nie będzie chciała jednak zrezygnować z tej znajomości. Co zrobi, aby po raz kolejny zobaczyć strażaka? Z kolei dwie licealistki, Ania i Ewa, postanowią zemścić się na koleżance. W jej imieniu zamieszczą odpowiedź na ogłoszenie matrymonialne mężczyzny, który podaje się za milionera z Teksasu. Wbrew założeniom dziewczyn okazuje się, że Amerykanin rzeczywiście jest bardzo zamożny i szuka w Polsce żony... Jak zachowa się Ala, nieświadoma zemsty koleżanek?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jerzy Dudek, "Szlachetna paczka" i 500 odcinek!
Następny artykuł:

Jerzy Dudek, "Szlachetna paczka" i 500 odcinek!

tvnpix