Nauka czy młodzieńczy bunt! Nowy sezon w "Szkole"
"Szkoła"
Szkoła wyposaża uczniów nie tylko w wiedzę z zakresu biologii, matematyki czy języka polskiego. Nauka toczy się swoim trybem, ale często na pierwszy plan wysuwają się codzienne wydarzenia, młodzieńczy bunt oraz trudne relacje między rówieśnikami. Jak w tym skomplikowanym świecie odnajdują się bohaterowie popularnego serialu? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki „Szkoły”.

W sidła młodzieńczej miłości wpadnie jeden z licealistów, znany w szkole żartowniś, który, zauroczony nową uczennicą, postanowi udawać przed nią grzecznego i poważnego chłopaka. Czy uda mu się przekonać do siebie nastolatkę? Z podobnym oddaniem będzie zabiegał o niedostępną dziewczynę inny uczeń, który jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopak postanowi nauczyć się tańczyć dla swojej wybranki. Czy dziewczyna doceni jego wysiłek?

Ale ze mnie gapa!

Nastolatkom przyjdzie zmierzyć się także z poważniejszymi problemami. Ojciec jednej z licealistek przebywa w więzieniu. Mężczyzna odbywa karę za znęcanie się nad bliskimi. Dziewczynka bardzo tęskni za tatą i kiedy ten wychodzi na wolność, chce, aby wrócił do rodziny. Jej starszy brat nie daje jednak ojcu szansy, a wkrótce okazuje się, że miał rację…

Kuba jest moim chłopakiem! Ale jeszcze o tym nie wie!

W trudnej sytuacji znajdzie się również licealistka, która ukrywa swój związek z koleżanką. Dziewczyna boi się reakcji nietolerancyjnej mamy, która uważa, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Czy uczennica znajdzie w sobie odwagę i wyzna jej prawdę?

Antek! Miałeś już nie okradać innych uczniów!

W nowym sezonie nie zabraknie także śmiesznych i pełnych humoru wydarzeń. Już wiosną zobaczymy wiele emocjonujących przygód prosto ze szkolnych korytarzy!

Życie w "Szkole" nigdy nie jest nudne!

Życie w "Szkole" nigdy nie jest nudne!