Aktualności

Nauka czy młodzieńczy bunt! Nowy sezon w "Szkole"
"Szkoła" 
Szkoła wyposaża uczniów nie tylko w wiedzę z zakresu biologii, matematyki czy języka polskiego. Nauka toczy się swoim trybem, ale często na pierwszy plan wysuwają się codzienne wydarzenia, młodzieńczy bunt oraz trudne relacje między rówieśnikami. Jak w tym skomplikowanym świecie odnajdują się bohaterowie popularnego serialu? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki „Szkoły”.

W sidła młodzieńczej miłości wpadnie jeden z licealistów, znany w szkole żartowniś, który, zauroczony nową uczennicą, postanowi udawać przed nią grzecznego i poważnego chłopaka. Czy uda mu się przekonać do siebie nastolatkę? Z podobnym oddaniem będzie zabiegał o niedostępną dziewczynę inny uczeń, który jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopak postanowi nauczyć się tańczyć dla swojej wybranki. Czy dziewczyna doceni jego wysiłek?

Ale ze mnie gapa!
Ale ze mnie gapa!

Nastolatkom przyjdzie zmierzyć się także z poważniejszymi problemami. Ojciec jednej z licealistek przebywa w więzieniu. Mężczyzna odbywa karę za znęcanie się nad bliskimi. Dziewczynka bardzo tęskni za tatą i kiedy ten wychodzi na wolność, chce, aby wrócił do rodziny. Jej starszy brat nie daje jednak ojcu szansy, a wkrótce okazuje się, że miał rację…

Kuba jest moim chłopakiem! Ale jeszcze o tym nie wie!
Kuba jest moim chłopakiem! Ale jeszcze o tym nie wie!

W trudnej sytuacji znajdzie się również licealistka, która ukrywa swój związek z koleżanką. Dziewczyna boi się reakcji nietolerancyjnej mamy, która uważa, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Czy uczennica znajdzie w sobie odwagę i wyzna jej prawdę?

Antek! Miałeś już nie okradać innych uczniów!
Antek! Miałeś już nie okradać innych uczniów!

W nowym sezonie nie zabraknie także śmiesznych i pełnych humoru wydarzeń. Już wiosną zobaczymy wiele emocjonujących przygód prosto ze szkolnych korytarzy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Życie w "Szkole" nigdy nie jest nudne!
Następny artykuł:

Życie w "Szkole" nigdy nie jest nudne!

tvnpix