Szkoła: Zrobię wszystko żeby ten związek był lepszy od poprzedniego!

Czy Julia zmieni zdanie o chłopakach?

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc.  Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

>>> Oglądaj w Player <<<

Szkoła: Słuchawki sprzedane to jedziemy na wycieczkę!

Szkoła jak lustro pokazuje co dzieje się w głowach i sercach młodych ludzi. Z jakimi problemami się borykają, o czym marzą, czego pragną. Jak na dłoni pokazuje także problemy, kłopoty rodzinne, dysfunkcje, brak komunikacji i zrozumienia czy nawet przemoc. Zobacz, jak ze swoimi problemami radzą sobie uczniowie Szkoły!