Szkoła: Kto jest ojcem mojego dziecka?!

Hania Sobczyk z 3a liceum jest w trzecim miesiącu ciąży i nie wie kto jest ojcem jej dziecka. Dziewczyna zdradziła  swojego chłopaka Franka Kosa z Arturem Glinieckim z 3c . Kiedy Franek dowiedział się o zdradzie, zerwał z Hanią. Emilia Żmuda postanowiła poderwać Franka, ale chłopak nie potrafi zapomnieć o Hani, dlatego dziewczyna postanawia skompromitować rywalkę….

Szkoła: Kacper, jak mogłeś to zrobić?!

>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc.  Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.