ODCINEK 500!
  Foto: |

Roksana Wilczak chce z pomocą swoich byłych chłopaków, Mirka i Kuby, przygotować Szlachetną Paczkę. Dlatego przeprowadza w szkole akcję zbiórki rzeczy dla wielodzietnej rodziny. Mirek i Kuba włączyli się do pomocy, bo mają w tym swój cel, każdy z nich chce odzyskać byłą dziewczynę. Rywalizacja i kłótnie chłopaków doprowadzają do tego, że uczniowie rezygnują z udziału w Szlachetnej Paczce. Nastolatki proszą o pomoc znanego piłkarza, Jerzego Dudka, który od lat angażuje się w akcję. Wkrótce bramkarz zjawia się w szkole… Tymczasem gimnazjalistka Nadia Mirowska postanawia dać nauczkę złośliwej koleżance, która upokarza innych. Monika wyśmiewa się z Nadii, że jej rodzice mają zakład pogrzebowy i liczy, że koleżanki i koledzy też będą z niej drwić. Nadia nie przejmuje się jednak zachowaniem Moniki i chce, żeby ta przeprosiła ją przy całej klasie. Razem z kolegą robią dowcipy złośliwej dziewczynie. Monika ma tego dość . Czy przeprosi wyśmiewaną koleżanKę?