Odcinek 497
  Foto: |

Licealista z drugiej klasy, Filip Milecki zakochał się w Milenie, która fascynuje się magią i new age. Dziewczyna nie chce się umówić z Filipem, dlatego ten wpada na pomysł, że zaimponuje jej gdy zaproponuje wspólne zażycie szamańskiego naparu. Niestety nigdzie nie może go zdobyć, dlatego kupuje od dilera mieszankę grzybów halucynogennych. Stan Mileny po ich zażyciu jest poważny… Tymczasem gimnazjalista Radek Borysiak tworzy w szkole skrzynkę śniadaniową, uczniowie mają wkładać do niej kanapki, których nie chcą, aby inni mogli je zjeść. Niestety idea nie przyjmuje się i wszyscy traktują skrzynkę, jako śmietnik. Potem mają pretensje do Radka, że nie dostarcza im świeżych kanapek. Chłopak traci zapał i chce zakończyć akcję.