Odcinek 482
  Foto: |

Konrad Wojcieszko i Kajetan Łukowski z gimnazjalnej 3b podczas ostatniej szkolnej wycieczki zrobili żart kolegom, którego ci teraz nie mogą im wybaczyć. By na nowo wkupić się w łaski uczniów zabierają przypadkowo znalezione odpowiedzi do testu z matematyki  i przekazują klasie. Niestety okazuje się, że popełnili błąd i prawie wszyscy dostają jedynki… Tymczasem nowy licealista Jacek Kosmalski ma powodzenie u dziewczyn, jednak z żadną się nie spotyka, bo jego mama jest temu przeciwna. Ojciec chłopaka porzucił żonę dla młodej dziewczyny i matka nie może się z tym pogodzić. Nastolatek boi się, że kobieta obrazi Wiktorię, która bardzo mu się podoba, dlatego stara się nie dopuścić do ich spotkania. Jednak Wiktorii zależy na Jacku i ma nadzieję, że przekona do siebie jego mamę. Niespodziewanie kobieta proponuje licealistce spotkanie.