Zobaczcie finałowe teledyski i głosujcie!!!
"Szkoła"
Konkurs serialu „Szkoła” TVN z udziałem Dawida Kwiatkowskiego na ostatniej prostej! Spośród 400 nadesłanych zgłoszeń, jury wybrało właśnie 12 najlepszych teledysków, które będą walczyć o miejsce na podium. O tym, kto zdobędzie nagrodę główną zdecydują internauci! Na najlepszy teledysk można głosować do 17 listopada.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego oraz dowolny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł –  to nagrody o które rywalizuje, w ostatnim etapie konkursu, 12 szkół z całej Polski. Zadaniem uczestników było zrealizowanie własnego teledysku do utworu „Niezniszczalni”, który pojawił się w czołówce serialu. Wybór 12 najlepszych teledysków nie był łatwy, bo do konkursu przesłano aż 400 zgłoszeń.

- Nadesłane teledyski były zrealizowane na bardzo wysokim poziomie i z pomysłem. Cieszy nas to, że w konkurs zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele. Teraz wszystko w rękach internautów – tłumaczy Sławomir Gołębiowski, Szef Zespołu promocji TVN.

Na najlepszy teledysk można głosować do 17 listopada na stronie www.szkola.tvn.pl/teledysk.  W I edycji konkursu w wybór zwycięzcy zaangażowało się aż 71 000  internautów, a zacięta walka trwała do ostatnich chwil. O tym, która ze szkół wygra koncert idola nastolatek dowiemy się już 18 listopada.

Szkoły, które zakwalifikowały się do finału:

Białystok - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty

Będzin- II LO Im. Stanisława Wyspiańskiego

Bydgoszcz - Zespół Szkół Sokrates - Technikum Menedżerskie

Grodzisk Wielkopolski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Kielce- V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego

Krojczyn - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

Lipno - Zespół Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej

Mielec - Zespół Szkół Technicznych

Piotrków Trybunalski - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego

Sosnowiec- VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego

Włocławek - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

~Gość

Super akcja. Wielkie słowa uznania dla organizatorów tego przedsięwzięcia. Taki konkurs w szkole to super sprawa. No i ta niesamowita nagroda. Szkoda tylko że to nie było głosowanie tylko nabijanie cyferek. Nie trzeba być hackerem aby wiedzieć że aby oddawać głosy bez końca trzeba było raz po raz otwierać i zamykać przeglądarkę w... rozwiń

~Gość

Ostatni post 3 dni temu. Dziwne.

~Gość

To nie było głosowanie tylko nabijanie cyferek. Nie trzeba być hackerem aby wiedzieć że aby oddawać głosy bez końca trzeba było raz po raz otwierać i zamykać przeglądarkę w trybie prywatnym lub kasować historię przeglądania. Strona powinna być tak zaprojektowana aby nie było takiej możliwości. Ciekawe co na to organizatorzy?

~Gość

To nie jest glosowanie tylko zwykle nabijanie cyferek przez te same osoby po otweraniu i zamykaniu strony w oknie prywatnym. Ciekawe co na to organizatorzy.

17.11.2016 godzina 21:37
                  ROMEK LIPNO - 26250
                  MARCIN PODSTAWÓWKA 24311
                  BARTOSZ LMK - 10241

17.11.2016 godzina 21:42
                  ROMEK LIPNO - 26360
                  MARCIN PODSTAWÓWKA 24401
                  BARTOSZ LMK - 10245

17.11.2016 godzina 21:47
                  ROMEK LIPNO - 26443
                  MARCIN PODSTAWÓWKA 24483
                  BARTOSZ LMK - 10247

Ewidentnie dwie... rozwiń

~Gość

Pan Marcin Mazur powinien wygrać ten konkurs,ponieważ Lipna szkola z Lipna (hehe) korzysta z botów.

~Gość

Lipno korzysta z botów (w jeden dzień z piątego na pierwsze) - będzie dyskwalifikacja jak nic !!!

~Gość

A co dzieciaczku cos ci nie paduje masz jakis problem dzieciaku to nie ty jestes jestes jurorem ze będziesz oceniac czy bedzie dysklifikacja czy nie od tego są jurozy to ich będzie decyzja jaka szkola wygra więc poczekajcie do jutra nic przeciesz sie niestanie . I przestancie oceniac jaka szkola wygra ta szkola ktora uszukuje napewno bedzie miala... rozwiń

~Gość

Piotrków powinien tu być !

~Gość

widze Hanie a gdzie Jojo?

Juliavi06

To trochę nie fair ponieważ gimnazjum mogą więcej zrobić ponieważ są starsi :/

~Gość

Nawet mnie nie dziwi że szkół ponadgimnazjalnych jest najwięcej w finale. Dyskryminacja młodszych uczniów , którzy się starali . Mogliście od razu podać że podstawówki i gimnazjum zbytnio szans nie mają !

~Gość

tu chodzi m.in o zaradność i ilość znajomych. Wiadomo, że starsi mają ich więcej. Sami możemy zorganizować promocje(część uczni jest pełnoletnia i ma prawo jazdy, poza tym wyższe sq takie jak ZST LIpno skupia więcej uczniów z różnych miejscowości ) a nie prosić np youtubera, zresztą małego (podobno ojca jednego ucznia z szkoły)... rozwiń

Piotrków Trybunalski

• Gość615:
                                                                  • Wiesz mozesz sobie wiezyc ze wygra piotrkow trobunalski te bieganie o matko normalnie padne zaraz ze te male dzirciaczki ze szkoly podstawowej wygralo co kwiata chce sie zobaczyc hahahha slabe NIE WYGRACIE NIECH WBIJE SIE TO DO WASZEJ PUSTEJ GLUWECZKI!!!!!!!!
                                                                  • rozwiń

Ale ty śmieszny jesteś a co do cb przyjedzie ?!

~Gość

Najlepsze było zsbd. To jest słabe co wy robicie

• zgłoś naruszenie
                                                                           DAWID KWIATKOWSKI WRÓCIŁ DO „SZKOŁY”!

DAWID KWIATKOWSKI WRÓCIŁ DO „SZKOŁY”!