Nowy sezon "Szkoły"!
Nowy sezon "Szkoły": Praktykantka
Jesienny sezon to dla „Szkoły” wielki jubileusz – 500. odcinek. Od ponad trzech lat serial przybliża widzom burzliwy okres dorastania nastolatków i ich wkraczanie w dorosłość.Tu nie ma tematów tabu – złamane serca, bunt, problemy z rodzicami, pierwsze miłosne przygody, używki – to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się bohaterowie„Szkoły”.

Każda z historii udowodni, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Serial to zwierciadło, w którym łatwo można dostrzec współczesny świat nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe spowodowały, że problemy i trudności związane z wkraczaniem w dorosłość nie są już zarezerwowane wyłącznie dla grona najbliższych przyjaciół. Internetowy hejt, walka o popularność i rywalizacja to problemy,z którymi zmaga się coraz więcej uczniów. Już we wrześniu widzowie poznają Martę, chorą gimnazjalistkę, która z powodu silnych leków ma problemy zarówno z wagą,jak i cerą. Niestety dziewczyna staje się ofiarą złośliwej koleżanki z klasy, która potajemnie nagrywa kompromitujący ją filmik.

Nowy sezon "Szkoły": Wspinaczka

Nagranie trafia do innych uczniów,a Marta musi zmierzyć się z ogromną falą hejtu. Jak poradzi sobie z całą sytuacją? Czy jej koleżanka zrozumie swój błąd?W nowym sezonie nie zabraknie historii z nieszczęśliwą miłością w tle. Zakochanej uczennicy trudno będzie pogodzić się z odrzuceniem przezprzystojnego licealistę.

SzkołaSzkoła

Zraniona dziewczyna zaplanuje zemstę, oskarżając niewinnego chłopaka o molestowanie. Czy uczniowi uda się udowodnić swoją niewinność?Trudna sytuacja czeka także dyrektora szkoły, Stanisława Chlebowskiego. Jedna z nastolatek zostanie uprowadzona dla okupu. Porwana dziewczyna przeżyje chwile grozy, a jej chłopak oraz dyrektor Chlebowski zrobią wszystko,by odnaleźć ją całą i zdrową…

Te i wiele innych ciekawych historii już od września w „Szkole”.

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 15:30, OD 4 WRZEŚNIA