DAWID KWIATKOWSKI WRÓCIŁ DO „SZKOŁY”!
Dawid Kwiatkowski: Mamy dla Was konkurs  Wideo: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski
W nowym sezonie produkcja „Szkoły” przygotowała dla widzów nie tylko wiele emocjonujących historii, ale także inne atrakcje. Nowy utwór do czołówki tego popularnego serialu i teledysk z udziałem Dawida Kwiatkowskiego oraz tancerzy You Can Dance to tylko niektóre z nich. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Już 30 września rusza długo wyczekiwany przez uczniów konkurs z udziałem największego idola nastolatków!

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w zwycięskiej szkole oraz dowolny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł - te wszystkie nagrody są na wyciagnięcie ręki! Już 30 września rusza II edycja konkursu, organizowanego przez telewizję TVN i serial „Szkoła”, z udziałem Dawida Kwiatkowskiego. Zadaniem uczestników jest zrealizowanie własnego teledysku do utworu „Niezniszczalni”, który pojawił się w czołówce serialu. By zainspirować i zachęcić uczniów do udziału w akcji, Dawid Kwiatkowski, wspólnie z tancerzami You Can Dance: Michałem Kalcowskim, Hanią Szychowicz, Klaudią Antos oraz Joachimem Uetake, nagrali przykładowy klip. Zgłoszenia i autorskie teledyski można przysyłać do 2 listopada 2016 r. Kreatywność, zaangażowanie i dobra zabawa to kluczowe dla konkursu wartości.

Dawid Kwiatkowski w "Szkole"Dawid Kwiatkowski w "Szkole"

-  Mamy nadzieję, że cała akcja nakłoni uczniów do wspólnego działania i pokaże, że razem można wszystko. Zainteresowanie I edycją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Do konkursu zgłosiło się ponad 400 szkół z całej Polski. Liczymy, że tym razem będzie podobnie – tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu „Szkoła”.

"You Can Dance" w "Szkole"!"You Can Dance" w "Szkole"!

Konkurs będzie składał się z II etapów. W pierwszym z nich, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, specjalne jury z udziałem Dawida Kwiatkowskiego wybierze 12 najlepszych teledysków. Ale o tym do której ze szkół trafi główna nagroda zdecydują w specjalnym głosowaniu internauci! Zwycięzcę poznamy już 18 listopada 2016 r.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępna na stronie www.szkola.tvn.pl/teledysk

~Gość

DAWID A KIEDY W LUBLINIE BĘDZIESZ?

~Gość

kocham Cię Dawid Kwiatkowski ))))))

Dawid Kwiatkowski jestem twoją fanką

~Gość

W jaki sposób można skontaktować się z organizatorami konkursu. Teledysk wysłałam już w piątek i do tej pory nie został zamieszczony na stronie. Dorota.

NAG2005

Wezme udział ;)

~Gość

Chce wziąc udział w konkursie

~Gość

Wiem ze mam talent do robienia takich filmików wiec biore udzial. Nie na darmo mówią na mnie "Pan Rezyser"

Jest suuuuuuuuuupcio Dawid.Kwiat gurą

hej tu julia

hciałabymtowygraci

~Gość

Wow ale super!!! Mój teledysk już prawie gotowy!!! :)

~Gość

na prawde a jak mam zrobici te film

No Dawid. wrućił do szkoły

~Gość

Widziałam reklame z szkoły i śpiewał Dawid a ja powiedziełam gdyby tak Dawid dał koncert w mojej szkole

Super kawałek

A gdzie wysyłać nagrania

Na strone facebookową

No kto czeka na Kwiatkowskiego

Ja!!!!!!!

lol zaje zaje bojkie xd

Zaje zaje fajne

• zgłoś naruszenie
                                                                                       Zrób selfie i pojaw się w spocie TVN!

Zrób selfie i pojaw się w spocie TVN!